Школа лідерів змін. День п’ятий

В Ірпені сьогодні останній день Школа лідерів змін. Вона зібрала ентузіастів з 19 міст України. Організатори унікальної школи ГО “Європа XXI”, “Stowarzyszenie 4 czerwca” та ГО Інформаційний центр “Майдан Моніторинг”. Сьогодні учасники зустрілися з представниками донорських організацій а також презентували свої проекти .

Детальніше про перебіг п’ятого дня навчань у школі у наших твітах.

 

 

 

Школа лідерів змін. День четвертий

В Ірпені четвертий день триває Школа лідерів змін. Вона зібрала ентузіастів з 19 міст України. Організатори унікальної школи ГО “Європа XXI”, “Stowarzyszenie 4 czerwca” та ГО Інформаційний центр “Майдан Моніторинг”. Сьогодні учасники розглядали основи моніторингу діяльності органів влади. Однак день почався раніше обговоренням вчорашніх подій : зносу боввана Леніну у Харкові та спілкуванням з гуртом Хорея Козацька З відгуку учасниці школи Яніни Мулявської :” ‪Вечір видався цікавий: по-перше, організатори запросили Хорея Козацька, які розпочали свій виступ зі спогадів виступів на Майдані та передали привіт НІЧНА ВАРТА. Новий Формат . Другу годину поспіль всі присутні в захваті слухають та підспівують. Особливо Zbigniew Bujak.
Всі та не всі, наприклад молоді та двіжові керівники IT Sector в холі слідкують та коментують повалення Леніна в Харкові, кусаючи лікті, що вони не можуть робити цього безпосередньо з місця подій.
Ось так, Леніна в Києві вже давно повалили і забули, а для Харкова сьогодні історична подія!

Детальніше про перебіг четвертого дня навчань у школі у наших твітах.

 

Школа лідерів змін. День третій

Третій день в Ірпені триває Школа лідерів змін. Вона зібрала ентузіастів з 19 міст України. Організатори унікальної школи ГО “Європа XXI”, “Stowarzyszenie 4 czerwca” та ГО Інформаційний центр “Майдан Моніторинг”. Сьогодні учасники розглядали основи діалогу лідера та влади. З відгуку учасниці школи Яніни Мулявської :” ‪#‎Школалідерівзмін‬, третій день, майже на самому початку лекція “Діалог і медіація” досить передбачено перейшла в дискусію навколо двох питань: Чи готова Україна відстоювати Схід? Чи готова світова спільнота відстоювати Схід України? Тактику перемовин розглядали на прикладі Мінського перемир’я. Позиція така: маємо час проводити реформи в країні.

Зацікавила така історична ретроспектива: стратегічна культура розвитку Росії не змінювалася від часів Івана Грозного – а саме за рахунок захоплення сусідів. Проте закономірно, що після захоплення проблема сусіда стає внутрішньою проблемою агресора. В результаті, рано чи пізно, імперія розвалюється.”

Детальніше про перебіг третього дня навчань у школі у наших твітах.

 

Школа лідерів змін. День другий

Впродовж трьох днів в Ірпені триває Школа лідерів змін. Вона збірала ентузіастів з 19 міст України. Організатори унікальної школи ГО “Європа XXI”, “Stowarzyszenie 4 czerwca” та ГО Інформаційний центр “Майдан Моніторинг”. У другий день учасники розглядали основи діалогу лідера та громади. Детальніше про перебіг навчань у школі у наших твітах.

 

Школа лідерів змін в Ірпені. День перший

Впродовж трьох днів в Ірпені триває Школа лідерів змін. Вона збірала ентузіастів з 19 міст України. Організатори унікальної школи Фонд “Європа XXI”, “Stowarzyszenie 4 czerwca” та ГО Інформаційний центр “Майдан Моніторинг”. У перший день – День лідера учасники знайомилися з мобілізаційним досвідом країн Європи зокрема польської “Солідарності” та взяли участь у рольовій грі “Захоплення органу влади”. Детальніше про перебіг навчань у школі у наших твітах.